Webform Patched (6.x-2.900) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Multiple
gu: અનેક

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Month
gu: મહિનો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Day
gu: દિવસ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Results
gu: પરિણામો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
