Webform Patched (6.x-3.13-beta1) - en to sk translation catalogue (317 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Types
sk: Typy

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Archives
sk: Archívy

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: key
sk: kľúč

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: results
sk: výsledky

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Component
sk: Komponent

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sk: Voliteľné. V menu sa položky s väčšou váhou  prepadnú dole a s menšou váhou sa umiestnia vyššie.

en: All
sk: Všetky

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Year
sk: Rok

en: Inline
sk: V riadku

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Month
sk: Mesiac

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Address
sk: Adresa

en: Serial
sk: Sériový

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: am
sk: doobeda

en: pm
sk: poobede

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Clone
sk: Klonovať

en: Operator
sk: Operátor

en: Position
sk: Pozícia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Hidden
sk: Skryté

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: minute
sk: minúta

en: Countries
sk: Štáty

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: hour
sk: hodina

en: E-mail subject
sk: Predmet e-mailu

en: Empty
sk: Prázdne

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: or
sk: alebo

en: Results
sk: Výsledky

en: Completed
sk: Ukončená

en: Documents
sk: Dokumenty

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Clear Form Submissions
sk: Vyčistiť odoslania formulára

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky odoslania tohto formulára?

en: Webform %title entries cleared.
sk: Položky webformulára %title boli zmazané.

en: Are you sure you want to delete this submission?
sk: Naozaj chcete odstrániť toto odoslanie?

en: Submitted values are
sk: Odoslané hodnoty sú

en: webform
sk: webformulár

en: Q
sk: Ot.

en: responses
sk: odpovede

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: View and edit all the available webforms on your site.
sk: Prehliadanie a úprava všetkých webformulárov dostupných na vašej stránke.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Global configuration of webform functionality.
sk: Globálne nastavenie funkcionalít webformulára.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Go to form
sk: Prejsť do formulára

en: View this form.
sk: Zobraziť formulár.

en: Mandatory
sk: Povinné

en: E-mail to address
sk: Odmailovať na adresu

en: E-mail from name
sk: Email od

en: E-mail from address
sk: Email z adresy

en: ever
sk: vždy

en: every hour
sk: každú hodinu

en: every day
sk: každý deň

en: every week
sk: každý týždeň

en: No Components, add a component below.
sk: Nie sú vložené žiadne komponenty, pridajte ich nižšie.

en: Field Key
sk: Kľúč poľa

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
sk: Vysvetľujúce označenie, ktoré sa vo formulári zobrazí nad prvkom.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
sk: Krátky popis tohto poľa, ktorý sa použije ako pomôcka pre používateľa, ktorý bude pole vypĺňať.

en: Check this option if the user must enter a value.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ musí zadať hodnotu.

en: Parent Fieldset
sk: Nadradené zoskupenie polí

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
sk: Komponent webformulára typu @type nemá zadefinovanú funkciu pre úpravu.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
sk: Kľúč poľa %field_key je neplatný. Prosím použite iba malé písmená, čísla a podčiarkovník.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
sk: Kľúč poľa %field_key je už použitý pri inom poli označenom %existing_field. Prosím zadajte jedinečný kľúč.

en: Submission #@sid
sk: Odoslanie #@sid

en: Previous submission
sk: Predchádzajúce odoslanie

en: Next submission
sk: Nasledujúce odoslanie

en: Submitted by !name
sk: Odosielateľ !name

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: The webform component @type is not able to be displayed
sk: Komponent webformulára @type nie je možné zobraziť.

en: Illegal information. Data not submitted.
sk: Ilegálna informácia. Dáta nebudú odoslané.

en: Go back to the form
sk: Vrátiť sa na formulár

en: access own webform submissions
sk: prístup k vlastným odoslaným údajom

en: edit own webform submissions
sk: upraviť vlastné odoslané údaje

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
sk: Umožňuje vytváranie formulárov a dotazníkov.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Presents month, day, and year fields.
sk: Predstavuje polia deň, mesiac a rok.

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: User email as default
sk: Predvyplniť emailom používateľa

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
sk: Vyplní toto pole používateľovým emailom, ak je prihlásený.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sk: Priemerná dĺžka odoslaných údajov v slovách (okrem prázdnych)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
sk: Ak je toto zoskupenie polí označené ako zbaliteľné, používateľ bude môcť zoskupenie roztvoriť a zatvoriť.

en: Collapsed by Default
sk: Predvolene nechať zbalené

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
sk: Zbaliteľné zoskupenia polí sú na začiatku roztvorené. Zaškrtnite toto pole ak chcete aby bolo v počiatočnom stave zatvorené.

en: Web Images
sk: Webové obrázky

en: Desktop Images
sk: Desktopové obrázky

en: Additional Extensions
sk: Ďalšie prípony

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
sk: Zadajte zoznam ďalších typov súborov oddelených čiarkami. <br /> Zadané prípony budú pridané k zaškrtnutým položkám vyššie.

en: Max Upload Size
sk: Maximálna veľkosť

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
sk: Zadajte maximálnu možnú veľkosť súboru, ktorý môže používateľ nahrať (v kB).

en: Upload Directory
sk: Priečinok pre nahrané súbory

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
sk: Nahrávky do webformulára sa vždy ukladajú do webového priečinka files. Voliteľne môžete určiť podpriečinok pre ukladanie súborov z tohto poľa.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
sk: Súbory s príponou '%ext' nie sú dovolené, môžete nahrať súbory s príponami %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
sk: Súbor '%filename' je príliš veľký (%filesize KB). Môžete nahrať súbor s veľkosťou %maxsize KB alebo menší.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
sk: Nahrávaný súbor %filename sa nedá uložiť. Do cieľového priečinka sa asi nedá zapisovať.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
sk: Nahrávaný súbor sa nepodarilo uložiť. Cieľový priečinok neexistuje.

en: Uploading a new file will replace the current file.
sk: Nahranie nového súboru s prepísaním starého.

en: User uploaded file
sk: Pužívateľmi nahraných súborov

en: Average uploaded file size
sk: Priemerná veľkosť nahratých súborov

en: Questions
sk: Otázky

en: Randomize Options
sk: Premiešať možnosti

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
sk: Premieša poradie možností v hornej časti zobrazenej mriežky

en: Randomize Questions
sk: Premiešať otázky

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
sk: Premieša poradie otázok v ľavej časti zobrazenej mriežky

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
sk: Umožňuje vytvoriť mriežku otázok, v ktorej sa odpoveď vyberá pomocou prepínacích tlačidiel.

en: Non-empty
sk: Neprázdnych

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
sk: Umožňuje zadať vlastný HTML kód alebo PHP logiku do formulára.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Listbox
sk: Výberový zoznam

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
sk: Umožňuje vytváranie zaškrtávacích políčok, prepínacích tlačidiel alebo výberových ponúk.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
sk: Veľká textová oblasť, ktorá umožňuje zadať viacero riadkov.

en: Basic textfield type.
sk: Základný typ textového poľa.

en: Time Format
sk: Formát času

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
sk: Formát zobrazenia času buď 12 alebo 24 hod.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
sk: Predstavuje polia pre minúty a hodiny. Voliteľne i prepínač doobeda/poobede.

en: Above
sk: Nad

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Grid
sk: Mriežka

en: Submission settings
sk: Nastavenia odosielania

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Export format
sk: Formát exportu

en: empty
sk: prázdne

en: Print
sk: Tlačiť

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
sk: Nový weformulár %title bol vytvorený. Pridajte do neho nové polia z ponuky nižšie.

en: Submission deleted.
sk: Odoslanie zmazané.

en: Custom template
sk: Užívateľská šablóna

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sk: Zistená neplatná voľba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sk: Neplatná voľba %choice v elemente !name.

en: Delimited text
sk: Oddelený text

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
sk: Obyčajný textový súbor, v ktorom sú hodnoty oddelené čiarkami, tabulátormi alebo inými hodnotami.

en: A file readable by Microsoft Excel.
sk: Súbor čitateľný pomocou Microsoft Excelu.

en: Delimited text format
sk: Formát oddeleného textu

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Colon (:)
sk: dvojbodka (:)

en: Pipe (|)
sk: zvyslý oddelovač (|)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: View link
sk: Ukázať link

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
sk: Tento formulár ešte nebol vyplnený a odoslaný. <a href="!url">Prezrite si tento formulár</a>.

en: form
sk: formulár

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: The results of this submission may be viewed at:
sk: Výsledky z tohto odoslaného formulára môžete zobraziť na stránke:

en: New component name
sk: Meno pre nový komponent

en: When adding a new component, the name field is required.
sk: Ak pridávate nový komponent, musíte zadať meno poľa.

en: Your webform has been published.
sk: Váš webformulár bol publikovaný.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
sk: Pozície komponentov a povinné hodnoty boli aktualizované.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
sk: Voliteľné. Môžete usporiadať formulár tak, že tento komponent umiestnite do iného zoskupenia polí.

en: Component %name cloned.
sk: Komponent %name bol vyklonovaný.

en: Component %name updated.
sk: Komponent %name bol aktualizovaný.

en: New component %name added.
sk: Nový komponent %name bol pridaný.

en: Delete the %name fieldset?
sk: Odstrániť zoskupenie polí %name?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
sk: Tento krok odstráni zoskupenie polí %name a všetky prvky, ktoré sú umiestnené na %name z webformulára %webform. Tento krok sa nedá vrátiť.

en: Delete the %name component?
sk: Odstrániť komponent %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
sk: Tento krok odstráni komponent %name z webformulára %webform. Tento krok sa nedá vrátiť.

en: Component %name deleted.
sk: Komponent %name bol odstránený.

en: Submissions for %user
sk: Odoslania dát pre %user

en: Show !count results per page.
sk: Počet výsledkov na jednej stránke !count.

en: Showing all results.
sk: Zobrazenie všetkých výsledkov.

en: @total results total.
sk: Celkový počet vyýsledkov @total.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
sk: Toto je oddeľovač použitý v CSV/TSV súbore, pri sťahovaní výsledkov z webformulára. Použitie tabulátora je najspoľahlivejšia metóda, pri ktorej sa zachovajú interpunkčné znaky. Môžete ho však zmeniť na taký oddeľovací znak, aký vyžaduje program, do ktorého chcete výsledky naimportovať.

en: Submission Details
sk: Detaily odoslania

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
sk: Táto stránka zobrazuje všetky komponenty, ktoré sú vložené do tohto webformulára. Môžete pridať akýkoľvek počet komponentov dokonca aj viacero z toho istého typu.  Ak chcete pridať nový komponent, v tabuľke nižšie vyplnte jeho meno a vyberte jeho typ. Aby sa nové komponenty vytvorili, alebo aby sa prejavili zmeny, nezabudnite formulár odoslať.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
sk: Kliknutím na meno existujúcej komponenty upravíte jej nastavenia.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
sk: Tieto oprávnenia sa vzťahujú na kategórie používateľov, ktoré budú môcť odosielať údaje z tohto webformulára. To im ale nezabráni vstúpiť na stránku s formulárom. Ak potrebujete zabrániť prístupu na stránku s formulárom, použite modul na riadenie prístupu k obsahu ako napríklad <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> alebo <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
sk: Kategórie používateľov, ktoré môžu odosielať tento webformulár

en: Show complete form in teaser
sk: Zobraziť celý formulár v upútavke

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
sk: Zobrazí celý obsah formulára v upútavke tohto uzla.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
sk: Normálne má tlačítko na odoslanie nápis <em>Odoslať</em>. Zadajte sem nové označenie, ktoré nahradí predvolený nápis.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
sk: Obmedziť !count odoslania !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
sk: Zadaná emailová adresa %address nie je platnou adresou.

en: Submissions for this form are closed.
sk: Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
sk: AK chcete zobraziť tento formulár, musíte sa <a href="!login">prihlásiť</a> alebo <a href="!register">zaregistrovať</a>.

en: You do not have permission to view this form.
sk: Nemáte oprávnenie pre zobrazenie tohto formulára.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
sk: Už ste tento formulár odoslali maximálny počet krát (@count).

en: You have already submitted this form.
sk: Teto formulár ste už vyplnili a odoslali.

en: You may not submit another entry at this time.
sk: Teraz nemôžete odoslať inú hodnotu.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
sk: <a href="!url">Zobraziť vaše predcházajúce odoslania</a>.

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
sk: Toto sú dostupné typy polí vo vašej inštalácií Webform.  Ktorýkoľvek z týchto komponentov môžete vypnúť zrušením zaškrtnutia prislúchajúceho políčka. V existujúcich a nových webformulároch budú dostupné iba zaškrtnuté komponenty.

en: Default e-mail values
sk: Predvolené emailové hodnoty

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
sk: Predvolená adresa odosielateľa pre odoslané dáta z webformulára; často je to adresa tvorcu webformulára.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
sk: Predvolené meno odosielateľa bude použité spolu s adresou odosielateľa.

en: Default subject
sk: Predvolený predmet

en: Form submission from: %title
sk: Vyplnený formulár z: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
sk: Predvolený predmet hociktorých odoslaných výsledkov.

en: Allow cookies for tracking submissions
sk: Zapne sledovanie odosielania pomocou cookies

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
sk: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> môžu byť použité na to, aby ten istý používateľ  neodoslal webformulár viackrát. Táto funkcionalita nie je povinná, pretože v niektorých prípadoch sa viacnásobným odoslaním môže zvýšiť presnosť. Okrem cookies, Webformormulár tiež používa IP adresy a mená používateľov, aby zabránil viacnásobnému odoslaniu.

en: Default export format
sk: Základný formát exportu

en: Default export delimiter
sk: Základný oddelovací znak v exporte

en: Submission access control
sk: Kontrola prístupu k odoslaniu

en: Disable Webform submission access control
sk: Vypnúť kontrolu prístupu k odoslani pre formulár

en: Form: !form
sk: Formulár: !form

en: Submission updated.
sk: Odoslané dáta boli aktualizované.

en: Thank you, your submission has been received.
sk: Ďakujeme, vaše odoslanie údajov bolo prijaté.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
sk: V tomto poli môžete použiť špeciálne tokeny, ktoré budú nahradené dynamickými hodnotami.

en: Token values
sk: Hodnoty tokenov

en: Webform confirmation
sk: Potvrdenie webformulára

en: Form components
sk: Komponenty formulára

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Website timezone
sk: Časové pásmo webu

en: User timezone
sk: Časové pásmo používateľa

en: Use a textfield for year
sk: Pre rok použiť textové pole

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
sk: Ak je zaškrtnuté, na zadávanie sa použije textové pole, v opačnom prípade sa použije výberové pole.

en: Entered !name is not a valid date.
sk: !name nie je správny dátum.

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: %value is not a valid email address.
sk: %value nie je platná e-mailová adresa.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
sk: Zoskupenie polí umožňuje zoskupiť viaceré polia do skupín.

en: Width of the file field.
sk: Šírka súborového poľa.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
sk: Priečinok pre ukladanie %directory sa nedá vytvoriť. Overte či má priečinok webform v priečinku files nastavené právo na zápis.

en: %field field is required.
sk: Pole %field je povinné.

en: Filesize (KB)
sk: Veľkosť súboru (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
sk: Pole, ktoré nie je viditeľné pre používateľa, ale je nahrané.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
sk: Zobrazí text ako HTML na formulári; nevytvára pole.

en: Label placed to the left of the textfield
sk: Doplnok, ktorý sa zobrazí vľavo od textového poľa

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
sk: Doplnok, ktorý sa zobrazí vpravo od textového poľa

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
sk: %name nie je správny čas.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sk: !name nemôže byť dlhší ako %max znakov, napriek tomu je dlhý %length znakov.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sk: Neplatná voľba %choice v elemente %name.

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: E-mails
sk: E-maily

en: Component value
sk: Hodnota komponentu

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Submission access
sk: Prístup k odoslaniu

en: @name form
sk: formulár @name

en: Status of this form
sk: Stav tohoto formuláru

en: The node ID.
sk: ID uzla.

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis
