Webform Patched (6.x-3.15-beta2) - en to se translation catalogue (37 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: results
se: bohtosat

en: Teaser
se: Ingreassa

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Position
se: Virgi

en: or
se: dahje

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Publish
se: Almmut

en: empty
se: guoros

en: Print
se: Čálit
