Webform Patched (6.x-3.18) - en to af translation catalogue (63 entries)

en: Title
af: Titel

en: select
af: kies

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: results
af: resultate

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
af: Opsioneel. In hierdie menu sal die swaarder items afsak en die ligter items opdryf boontoe.

en: All
af: Alle

en: From
af: Van

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Table
af: Tabel

en: Results
af: Resultate

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Submitted by !name
af: Ingedien deur !name

en: %field field is required.
af: !field veld is verpligtend.
