Webform Patched (6.x-3.18) - en to jv translation catalogue (88 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Types
jv: Tipe

en: none
jv: ora ana

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: results
jv: kasil

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Custom
jv: Kostum

en: Count
jv: Jumlah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Month
jv: Wulan

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Day
jv: Dina

en: Table
jv: Tabel

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: American Samoa
jv: Samoa Amerika

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Text field
jv: Field tèks

en: Empty
jv: Kosong

en: Results
jv: Kasilé

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: Print
jv: Céthak

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
jv: Pilihan ilegal kedetèksi. Mangga dihubungi administrator pengelola situs.

en: Illegal choice %choice in !name element.
jv: Pilihan sing dilarang %choice nang elemen !name.

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
jv: !name ora bisa luwih dawa saka %max karakter nanging saiki dawané %length karakter.

en: Illegal choice %choice in %name element.
jv: Larangan milih %choice nang elemen %name.
