Webform Patched (6.x-3.20) - en to ug translation catalogue (61 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: select
ug: تاللاش

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: - None -
ug: يوق

en: Types
ug: تىپلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Month
ug: ئاي

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Day
ug: كۈن

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Results
ug: نەتىجە

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ug: تاللىشىڭىز خاتا،بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش

en: form
ug: جەدۋەل
