Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: delete
ar: احذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Closed
ar: مغلق

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Download
ar: نزّل

en: view
ar: اعرض

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Edit
ar: حرر

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: مبدئي

en: Open
ar: مفتوح

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: أضف

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Display
ar: العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: results
ar: النتائج

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Node
ar: العقد

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
ar: اختياري. في كل قائمة، تترتب الروابط ابتداء بالأخف وانتهاء بالأثقل.

en: All
ar: الكل

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مُطَوَّع

en: Plain text
ar: نص مجرد

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Table
ar: جدول

en: IP Address
ar: عنوان الإيبي

en: American Samoa
ar: ساموا الأمريكية

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guam
ar: غوام

en: Marshall Islands
ar: جزر مارشال

en: Palau
ar: بالاو

en: Puerto Rico
ar: بورتو ريكو

en: or
ar: أو

en: Publish
ar: انشر

en: From name
ar: اسم المرسل
