Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to ca translation catalogue (157 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: results
ca: resultats

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
ca: Opcional. Al menú, els elements més pesats s'enfonsaran i els més lleugers es situaran en la part superior.

en: All
ca: Tot

en: Submitted
ca: Tramès

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Plain text
ca: Text pla

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Address
ca: Adreça

en: Table
ca: Taula

en: Clone
ca: Duplica

en: Operator
ca: Operador

en: Position
ca: Posició

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Root
ca: Arrel

en: Countries
ca: Països

en: Clear
ca: Neteja

en: E-mail subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: or
ca: o

en: Completed
ca: Completat

en: completed
ca: completat

en: Submissions
ca: Trameses

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Clear Form Submissions
ca: Elimina totes les tramesses

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
ca: Esteu segur que voleu eliminar totes les trameses d'aquest formulari?

en: Webform %title entries cleared.
ca: Les entrades del webform %title s'han buidat.

en: Are you sure you want to delete this submission?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquest tramesa?

en: Submitted values are
ca: Els valors tramesos són

en: responses
ca: respostes

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
ca: Creeu un nou formulari o qüestionari accessible pels usuaris. Els resultats enviats i les estadístiques són registrats i accessibles per als usuaris amb privilegis.

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: E-mail to address
ca: Envia el correu electrònic a l'adreça

en: E-mail from name
ca: Nom del remitent del correu electrònic

en: ever
ca: sempre

en: every hour
ca: a l'hora

en: every day
ca: al dia

en: every week
ca: a la setmana

en: No Components, add a component below.
ca: No hi ha cap component, afegiu-ne un a continuació.

en: Field Key
ca: Clau del camp

en: Submitted by !name
ca: Enviat per !name

en: Go back to the form
ca: Torna al formulari

en: Publish
ca: Publica

en: Submission settings
ca: Paràmetres d'enviament

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Remitent

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: empty
ca: buit

en: Available as block
ca: Disponible com a bloc

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Is not one of
ca: No és un de

en: E-mail to
ca: Envia un correu electrònic a

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Tab (\t)
ca: Tabulador (\t)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Colon (:)
ca: Dos punts (:)

en: Pipe (|)
ca: Barra (|)

en: Period (.)
ca: Punt (.)

en: Space ( )
ca: Espai ( )

en: Is one of
ca: És un de

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
ca: No hi ha trameses d'aquest formulari. <a href="!url">Visualitza aquest formulari</a>.

en: Custom URL
ca: URL personalitzada

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: The results of this submission may be viewed at:
ca: Els resultats d'aquesta tramesa es poden veure a:

en: New component name
ca: Nom del nou component

en: The component positions and mandatory values have been updated.
ca: La posició dels components i els valors d'obligatori s'han actualitzat.

en: Component %name deleted.
ca: S'ha suprimit el component %name.

en: Showing all results.
ca: Es mostren tots els resultats.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
ca: Aquests permisos afecten a quins rols poden enviar aquest webform. Això no preveu l'accés a la pàgina del webform. Si necessiteu preveure l'accés a la pàgina del webform sencera, utilitzeu un mòdul d'accés del contingut com el <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> o el <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
ca: Rols que poden enviar aquest webform

en: Show complete form in teaser
ca: Mostra el formulari complet al resum

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
ca: Mostreu el formulari sencer a la vista en mode resum d'aquest node.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
ca: De forma predeterminada el botó d'enviament d'aquest formulari tindrà l'etiqueta <em>Envia</em>. Introduïu un nou títol aquí per a sobreescriure el predeterminat.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
ca: Limita a !count enviament(s) !timespan

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Form submission from: %title
ca: Formulari enviat de: %title

en: Default export format
ca: Format d'exportació per defecte

en: Days of the week
ca: Dies de la setmana

en: E-mail address format
ca: Format de l'adreça de correu electrònic

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
ca: Format llarg: "Nom Exemple" &lt;nom@example.com&gt;

en: Short format: name@example.com
ca: Format curt: nom@example.com

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
ca: Actualment no hi ha cap formulari web al vostre lloc. Creeu un !types.

en: Component value
ca: Valor d'un component

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
ca: Actualment no s'estan enviant correus electrònics, afegiu una adreça de correu electrònic a continuació.

en: No available components
ca: No hi ha components disponibles

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
ca: Al afegir un nou correu electrònic personalitzat, el camp correu electrònic és obligatori.

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Submission limit
ca: Límit d'enviament

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
ca: Limiteu el nombre d'enviament <em>per usuari</em>. Un usuari s'identifica pel seu nom d'usuari si ha iniciat sessió, o per la seva adreça IP i una cookie si és anònim. L'ús de cookies pot ser modificat als <a href="!url">paràmetres globals del Webform</a>.

en: Submission access
ca: Accés a l'enviament

en: Show the notification about previous submissions.
ca: Mostra la notificació sobre enviament previs.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
ca: Mostra la notificació de l'enviament previ que apareix quan els usuaris han enviat anteriorment aquest formulari.

en: Submitted on %date
ca: Tramès el %date

en: Submitted by user: %username
ca: Tramès per l'usuari: %username

en: Webform submission count
ca: Recompte de Webforms tramesos

en: draft
ca: esborrany

en: Send all e-mails in the default format
ca: Envia tots els correus en el format per defecte

en: Hide component title
ca: Oculta el títol del component

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
ca: Missatge que es mostra després d'un enviament amb èxit. Si el destí de la redirecció s'estableix com <em>Pàgina de confirmació</em> es mostrarà en la seva pròpia pàgina, en cas contrari, es mostrarà com a missatge.

en: Redirection location
ca: Destí de la redirecció

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
ca: Escolliu on redireccionar l'usuari després d'un enviament amb èxit.

en: Confirmation page
ca: Pàgina de confirmació

en: No redirect (reload current page)
ca: Sense redirecció (torna a carregar la pàgina actual)

en: If enabled this webform will be available as a block.
ca: Si s'habilita, aquest webform estarà disponible com a bloc.

en: Status of this form
ca: Estat d'aquest formulari

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
ca: Tancant un formulari preveniu qualsevol enviament addicional per part de qualsevol usuari.

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
ca: El rol %authenticated aplica a qualsevol usuari que hagi iniciat sessió al lloc, independentment dels altres rols assignats.

en: Show "Save draft" button
ca: Mostra el botó "Desa l'esborrany"

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
ca: Permeteu als vostres usuaris desar i finalitzar el formulari més tard. Aquesta opció només està disponible per als usuaris autenticats.

en: Automatically save as draft between pages
ca: Desa automàticament com a esborrany entre pàgines

en: Automatically save partial submissions when users click the "Next" or "Previous" buttons in a multipage form.
ca: Desa de forma automàtica els enviaments parcials quan els usuaris facin clic als botons "Següent" o "Anterior" en un formulari amb múltiples pàgines.
