Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to cs translation catalogue (286 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: view
cs: zobrazit

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: Component
cs: Komponenta

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Options
cs: Možnosti

en: Node
cs: Uzly

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelné. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: All
cs: Vše

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Address
cs: Adresa

en: Table
cs: Tabulka

en: Clone
cs: Klonovat

en: Operator
cs: Operátor

en: Position
cs: Pozice

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Root
cs: Kořen

en: Countries
cs: Země

en: Clear
cs: Vymazat

en: E-mail subject
cs: Předmět emailu.

en: Default template
cs: Výchozí šablona

en: or
cs: nebo

en: Completed
cs: Dokončené

en: completed
cs: dokončeno

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Analysis
cs: Analýza

en: Clear Form Submissions
cs: Vymazat odeslané formuláře

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
cs: Určitě chcete smazat všechny záznamy pro tento formulář?

en: Webform %title entries cleared.
cs: Záznamy pro formulář %title byly vymazány.

en: Are you sure you want to delete this submission?
cs: Opravdu smazat tento odeslaný formulář?

en: Submitted values are
cs: Odeslané hodnoty jsou

en: responses
cs: odpovědi

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Mandatory
cs: Povinné

en: E-mail to address
cs: E-mailová adresa příjemce

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele

en: E-mail from address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: ever
cs: navždy

en: every hour
cs: každou hodinu

en: every day
cs: každý den

en: every week
cs: každý týden

en: No Components, add a component below.
cs: Nejsou k dispozici žádné komponenty; níže přidejte novou komponentu.

en: Field Key
cs: Klíč pole

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
cs: Použije se jako popisek při zobrazení tohoto prvku formuláře.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
cs: Krátký popis pole, který slouží jako nápověda pro vyplňování.

en: Check this option if the user must enter a value.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel musí zadat hodnotu.

en: Parent Fieldset
cs: Nadřazená skupina polí

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
cs: Komponenta formuláře typu @type nemá definovanou funkci pro editování.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
cs: Klíč pole %field_key je neplatný. Použijte pouze malá písmena, číslice a podtržítka.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
cs: Klíč pole %field_key již používá pole s názvem %existing_field. Použijte unikátní klíč.

en: Submission #@sid
cs: Záznam #@sid

en: Illegal information. Data not submitted.
cs: Neplatná informace. Data nebyla odeslána.

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
cs: Umožňuje tvorbu mřížky otázek, kde možnosti odpovědí jsou ve formě přepínacích políček.

en: Basic textfield type.
cs: Základní textové pole.

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Publish
cs: Vydáno

en: Submission settings
cs: Nastavení pro odeslání

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: E-mail template
cs: Šablona e-mailu

en: Export format
cs: Formát pro export

en: empty
cs: prázdné

en: Values
cs: Hodnoty

en: Validation
cs: Validace

en: Available as block
cs: Dostupné jako blok

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Submission deleted.
cs: Odeslaný formulář byl smazán.

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Custom template
cs: Vlastní šablona

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: E-mail to
cs: E-mail pro

en: Delimited text
cs: Text s oddělovači

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
cs: Soubor s prostým textem odděleným čárkami, tabulátory nebo jinými znaky.

en: A file readable by Microsoft Excel.
cs: Soubor pro MS Excel.

en: Delimited text format
cs: Text s oddělovači

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: Is one of
cs: Jeden z

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Draft
cs: Koncept

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: The results of this submission may be viewed at:
cs: Výstupy tohoto formuláře můžete zobrazit zde:

en: New component name
cs: Jméno nové komponenty

en: When adding a new component, the name field is required.
cs: Pro přidání nové komponenty je vyžadován název pole.

en: Your webform has been published.
cs: Váš formulář byl vydán.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
cs: Umístění komponent a povinné hodnoty byly aktualizovány.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
cs: Volitelná hodnota. Můžete lépe uspořádat formulář, když umístíte tuto komponentu do jiné skupiny polí.

en: Component %name cloned.
cs: Komponenta %name byla duplikována.

en: Component %name updated.
cs: Komponenta %name byla aktualizována.

en: New component %name added.
cs: Komponenta %name byla přidána.

en: Delete the %name fieldset?
cs: Smazat skupinu polí %name?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete skupinu polí %name a všechna v ní obsažená pole ve formuláři %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Delete the %name component?
cs: Smazat komponentu %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete komponentu %name formuláře %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Component %name deleted.
cs: Komponenta %name byla smazána.

en: Submissions for %user
cs: Odeslané formuláře uživatele %user

en: Show !count results per page.
cs: Počet výsledků na stránku: !count

en: Showing all results.
cs: Zobrazeny všechny výsledky.

en: @total results total.
cs: Celkem výsledků: @total

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
cs: Toto je oddělovač pro soubor typu CSV/TSV, ve kterém lze stáhnout výsledky formulářů. Použití tabulátorů je nejspolehlivější způsob, jak zachovat non-latin znaky. Můžete oddělovač změnit na jiný podle toho, do které aplikace budete výsledky importovat.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
cs: Tato přístupová práva ovlivňují, které uživatelské role mohou formulář odesílat. Nebrání však k přístupu ke stránce s formulářem. Pokud potřebujete omezit přístup k samotné stránce, použijte jiný modul, např. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> nebo <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
cs: Role, které mohou odesílat tento formulář

en: Show complete form in teaser
cs: Zobrazit formulář v upoutávce

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
cs: Zobrazí celý formulář v upoutávce uzlu.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
cs: Výchozí hodnota textu tlačítka pro odeslání formuláře je <em>Poslat</em>. Tuto hodnotu můžete přebít, když vyplníte toto pole.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
cs: Omezit na !count odeslání !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
cs: Zadaná adresa není platnou e-mailovou adresou.

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
cs: Toto jsou dostupné typy polí ve vaší instalaci modulu Webform. Kterékoliv z nich můžete vypnout pomocí příslušného zaškrtávacího pole. V nových i existujících webových formulářích budou k dispozici pouze zaškrtnuté komponenty.

en: Default e-mail values
cs: Výchozí hodnoty pro e-mail

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
cs: Výchozí adresa odesílatele e-mailů s výstupy formulářů (často adresa správce formulářů).

en: The default sender name which is used along with the default from address.
cs: Výchozí jméno odesílatele, které se přidá k odchozí adrese.

en: Default subject
cs: Výchozí předmět

en: Form submission from: %title
cs: Vyplněný formulář %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
cs: Výchozí text předmětu pro e-maily s výstupy formulářů.

en: Allow cookies for tracking submissions
cs: Povolit cookies pro sledování odesílaných formulářů

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
cs: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> lze použít k tomu, aby stejný uživatel nemohl opakovaně odesílat stejný formulář. Pro omezení počtu odeslaných formulářů od jednotlivých uživatelů není tato funkce nezbytná, ale v některých případech může zvýšit přesnost. Kromě cookies využívá modul Webform také záznamy IP adres a jména registrovaných uživatelů.

en: Default export format
cs: Výchozí formát pro export

en: Default export delimiter
cs: Výchozí oddělovač pro export

en: Submission access control
cs: Kontrola přístupu k odesílání formuláře

en: Select the user roles that may submit each individual webform
cs: Zadejte uživatelské role, které mohou odesílat jednotlivé formuláře

en: Disable Webform submission access control
cs: Vypnout kontrolu přístupu k webovým formulářům

en: Form: !form
cs: Formulář !form

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: Text box
cs: Textové okno

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
cs: Dvojice klíč-hodnota mohou být zadány s oddělením svislou čarou, tj. bezpecny_klic|Nějaká možnost

en: Webform is currently not enabled on any content types.
cs: V současné době není webový formulář zapnutý pro žádné typy obsahu.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
cs: Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> a povolte webový formulář alespoň pro jeden typ obsahu.

en: Webform-enabled content types
cs: Typy obsahu, pro které je povolen webový formulář

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
cs: Modul Webform umožňuje povolit komponenty webového formuláře pro jakýkoliv typ obsahu. Zvolte typy obsahu, ke kterým chcete připojit komponenty webového formuláře.

en: E-mail address format
cs: Formát e-mailové adresy

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
cs: Dlouhý formát: "Jméno Příjmení" &lt;jmeno@priklad.com&gt;

en: Short format: name@example.com
cs: Krátký formát: jmeno@priklad.com

en: Most servers support the "long" format which will allow for more friendly From addresses in e-mails sent. However many Windows-based servers are unable to send in the long format. Change this option if experiencing problems sending e-mails with Webform.
cs: Většina serverů podporuje "dlouhý" formát, který umožňuje zadat uživatelsky příjemnější odchozí adresy v odesílaných e-mailech. Mnohé servery, které používají OS Windows, ovšem nedokážou e-mail v dlouhém formátu odeslat. Jestliže máte problémy s odesíláním e-mailů pomocí modulu Webform, změňte toto nastavení.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
cs: Na webu neexistují žádné webové formuláře. Vytvořte obsah typu !types.

en: Conditional rules
cs: Podmíněná pravidla

en: Select another component to decide whether to show or hide this component. You can only select components occurring before the most recent pagebreak.
cs: Vybete další komponentu a rozhodněte, zda komponentu zobrazit, nebo schovat. Můžete vybrat pouze komponenty, které se objevují před nejbližším zalomením stránky.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
cs: Určuje, zda níže uvedený seznam definuje zahrnuté, nebo vyloučené položky.

en: List values, one per line, that will trigger this action. If you leave this blank, this component will always display.
cs: Seznam hodnot (jedna hodnota na řádek), které spustí tuto akci. Jestliže necháte prázdné, komponenta se zobrazí vždy.

en: Include all components
cs: Zahrnout všechny komponenty

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
cs: Hodnota %value už byla pro pole %title odeslána. Je možné, že už jste tento formulář odeslali, nebo je třeba zadat jinou hodnotu.

en: Component value
cs: Hodnota komponenty

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
cs: Momentálně se neposílají žádné e-maily, níže přidejte příjemce e-mailu.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
cs: Jakékoli textové pole, volba nebo skrytá položka formuláře mohou být zvoleny jako předmět e-mailů.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
cs: Jakýkoli e-mail, volba nebo skrytý prvek formuláře může být nastaven jako e-mail odesílatele.

en: No available components
cs: Žádné komponenty nejsou k dispozici

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
cs: Pomocí šablony pro e-maily je možné přizpůsobit zobrazování e-mailů.

en: Included e-mail values
cs: Zahrnuté hodnoty e-mailové adresy

en: Save e-mail settings
cs: Uložit nastavení e-mailů

en: E-mail header details
cs: Detaily hlavičky e-mailu

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
cs: Když přidáváte novou vlastní e-mailovou adresu, je pole e-mail povinné.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
cs: Vložená hodnota e-mailové adresy "@email" není platná.

en: Email settings added.
cs: Nastavení e-mailu přidáno.

en: Email settings updated.
cs: Nastavení e-mailu bylo aktualizováno.

en: Delete e-mail settings?
cs: Smazat nastavení e-mailu?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
cs: Tato možnost okamžitě smaže nastavení e-mailů založené na komponentě @component.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
cs: Tato volba okamžitě smaže nastavení zasílání mailů na adresu @address.

en: E-mail settings deleted.
cs: Nastavení e-mailu bylo smazáno.

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
cs: URL adresa, na kterou má být uživatel přesměrován po úspěšném odeslání formuláře.

en: Submission limit
cs: Limit pro odeslání

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
cs: Omezí počet odeslaných formulářů <em>na uživatele</em>. Přihlášený uživatel je identifikován jménem, anonymní uživatel IP adresou a pomocí cookie. Použití cookies může být upraveno v globálním <a href="!url">nastavení modulu Webform</a>.

en: Submission access
cs: Přístup k odeslání

en: Show the notification about previous submissions.
cs: Zobrazit oznámení o předchozích odeslaných formulářích.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
cs: Zobrazí oznámení o předchozích odeslaných formulářích v případě, že uživatelé již tento formulář dříve odeslali.

en: The entered URL is not a valid address.
cs: Zadaná adresa URL není platná.

en: The form settings have been updated.
cs: Nastavení formuláře bylo aktualizováno.

en: Your submissions
cs: Vaše odeslání

en: @sid (draft)
cs: @sid (koncept)

en: Included export components
cs: Komponenty zahrnuté do exportu

en: The selected components will be included in the export.
cs: Vybrané komponenty budou zahrnuty do exportu.

en: Option A
cs: Volba A

en: Option B
cs: Volba B

en: Option C
cs: Volba C

en: Submitted on %date
cs: Odesláno: %date

en: Submitted by user: %username
cs: Odeslal uživatel: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
cs: Odeslal anonymní uživatel s IP adresou: %ip_address

en: Submissions grenerated from Webform forms.
cs: Odeslané formuláře prostřednictvím modulu Webform.

en: Sid
cs: SID

en: Whether or not the submission is a draft.
cs: Zda se jedná o koncept.

en: The date this submission was submitted.
cs: Datum odeslání.

en: Remote address
cs: Vzdálená adresa

en: Provide a simple link to view the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro zobrazení odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to edit the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro úpravu odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to delete the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro smazání odeslaného formuláře.

en: Webform submission count
cs: Počet odeslaných webových formulářů

en: The number of webform submissions on this node.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tento uzel.

en: The number of webform submissions for this user.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tohoto uživatele.

en: Webform form body
cs: Tělo webového formuláře

en: The Webform form body display for this node.
cs: Zobrazení těla webového formuláře pro tento uzel.

en: draft
cs: koncept

en: The form order failed to save because the following elements have same form keys and are under the same parent. Edit each component and give them a unique form key, then try moving them again.
cs: Pořadí formulářů se nepodařilo uložit, protože následující prvky mají stejné formulářové klíče a stejného rodiče. Upravte každou komponentu a dejte jí unikátní formulářový klíč, poté je zkuste znovu přesunout.

en: Edit component: @name
cs: Upravit komponentu: @name

en: US states
cs: Státy US

en: Northern Marianas Islands
cs: Severní Mariany

en: Updated date and time components to use ISO 8601 formatted strings in the submitted values.
cs: Komponenty data a času byly aktualizovány pro použití formátu ISO 8601 v zadaných hotnotách.

en: Open popup calendar
cs: Otevřít popup kalendář

en: Removed the webform_debug variable which is no longer used.
cs: Proměnná webform_debug, která už se nepoužívá, byla odstraněna.

en: Format override
cs: Překrytí formátu

en: Per-webform configuration of e-mail format
cs: Pro každý formulář použít vlastní nastavení formátu

en: Send all e-mails in the default format
cs: Odeslat všechny e-maily ve výchozím formátu

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
cs: Vynutit odeslání všech formulářů ve výchozím formátu.

en: Hide component title
cs: Skrýt nadpis komponenty

en: Do not display the title or label of this field in the form.
cs: Nezobrazovat nadpis nebo popisek pole ve formuláři.

en: No available components.
cs: Nejsou dostupné žádné komponenty.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
cs: Opravdu vrátit všechny změny v šabloně na výchozí nastavení?

en: Send e-mail as HTML
cs: Odeslat e-mail jako HTML

en: Include files as attachments
cs: Vložit soubory jako přílohy

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
cs: Zpráva zobrazená po úspěšném odeslání. Pokud je místo přesměrování nastavené na <em>Potvrzovací stránka</em>, bude zobrazeno na vlastní stránce. Jinak se zobrazí jako zpráva.

en: Redirection location
cs: Místo přesměrování

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
cs: Vyberte, kam bude uživatel přesměrován po úspěšném odeslání.

en: Confirmation page
cs: Potvrzovací stránka

en: No redirect (reload current page)
cs: Bez přesměrování (znovu načte aktuální stránku)

en: If enabled this webform will be available as a block.
cs: Pokud je povoleno, bude tento formulář dostupný jako blok.

en: edit webform
cs: upravit formulář

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
cs: Vložte strojově čitelný klíč pro tento prvek formuláře. Smí obsahovat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Klíč se použije jako jmenný atribut elementu formuláře. Hodnota nemá vliv na to, jak jsou data uložena, ale může pomoci při práci s formulářem.

en: Status of this form
cs: Stav formuláře

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
cs: Uzavření formuláře zabrání jeho dalšímu odesílání pro všechny uživatele.

en: Do my action
cs: Provést akci

en: Show "Save draft" button
cs: Zobrazit tlačítko: "Uložit rozpracované"

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
cs: Nebylo možno odeslat žádné e-maily kvůli chybě na serveru.
