Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: results
eo: rezultoj

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
eo: Nedeviga. En la menuo, pli pezaj punktoj subeniros kaj malpli pezaj supreniros.

en: All
eo: Ĉiuj

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Table
eo: Tabelo

en: Go back to the form
eo: Revenu al formularo

en: Publish
eo: Publikigu

en: Thank you, your submission has been received.
eo: Dankon, via transsendo estis ricevita.
