Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to he translation catalogue (88 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: זמין

en: Download
he: הורדה

en: view
he: הצג

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתח

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Format
he: פורמט

en: Display
he: תצוגה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. השורות הכבדות יותר בתפריט שוקעות למטה בעוד שהקלות יותר ממוקמות ליד ראש התפריט.

en: All
he: הכל

en: From
he: מ

en: Custom
he: מותאם

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Address
he: כתובת

en: Table
he: טבלה

en: Clone
he: שכפל

en: Operator
he: אופרטור

en: Position
he: מיקום

en: IP Address
he: כתובת IP

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Clear
he: ניקוי

en: or
he: או

en: Completed
he: בוצע

en: every hour
he: כל שעה

en: every day
he: כל יום

en: every week
he: כל שבוע

en: Submission #@sid
he: משלוח #@sid

en: Previous submission
he: משלוח קודם

en: Next submission
he: משלוח הבא

en: Submitted by !name
he: נשלח ע"י !name

en: Illegal information. Data not submitted.
he: מידע לא מאופשר. הנתונים לא נשלחו.

en: Publish
he: פרסם

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: empty
he: ריק

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: View link
he: קישור להיבט

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: The results of this submission may be viewed at:
he: אפשר לראות את התוצאות של מה שנשלח ב:

en: The entered email address %address is not a valid address.
he: כתובת הדוא"ל שהוכנסה %address אינה כתובת תקנית.

en: Default subject
he: נושא ברירת-מחדל

en: Form submission from: %title
he: הטופס נשלח מ: %title

en: Allow cookies for tracking submissions
he: יש לאפשר עוגיות כדי לעקוב אחרי המשלוחים

en: Form: !form
he: טופס: !form

en: Thank you, your submission has been received.
he: תודה, המידע ששלחת התקבל.
