Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to hr translation catalogue (57 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Subject
hr: Naslov

en: Cancel
hr: Odustani

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaži

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: results
hr: rezultati

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Options
hr: Opcije

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hr: Proizvoljno. Unutar izbornika, teže stavke će potonuti a lakše stavke će imati položaj bliže vrhu.

en: All
hr: Svi

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Proizvoljno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Table
hr: Tablica

en: Clone
hr: Kloniraj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Marshall Islands
hr: Maršalovi otoci

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Clear
hr: Očisti

en: or
hr: ili

en: Publish
hr: Objavi

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: Delete link
hr: Izbriši poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
