Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to hu translation catalogue (303 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Töröl

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letöltés

en: view
hu: megtekintés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Time
hu: Idő

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: results
hu: eredmények

en: Component
hu: Összetevő

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Node
hu: Tartalom

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hu: A menüben a súlyosabb menüpontok lesüllyednek, míg a könnyebbek a lista tetejéhez közelebb helyezkednek el. Nem szükséges megadni.

en: All
hu: Minden

en: Submitted
hu: Elküldött

en: Submission information
hu: Beküldési információk

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyedi

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Address
hu: Cím

en: Serial
hu: Sorszám

en: Table
hu: Táblázat

en: Clone
hu: Klónozás

en: Operator
hu: Művelet

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: IP Address
hu: IP cím

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Virgin Islands
hu: Virgin-szigetek

en: Root
hu: Gyökér

en: Countries
hu: Országok

en: Clear
hu: Törlés

en: E-mail subject
hu: Az e-mail tárgya

en: Default template
hu: Alapértelmezett sablon

en: or
hu: vagy

en: Completed
hu: Teljesítve

en: completed
hu: teljesítve

en: Submissions
hu: Eredmények

en: Analysis
hu: Analízis

en: Clear Form Submissions
hu: Az űrlap eredményeinek törlése

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
hu: Az űrlapra adott összes válasz biztosan törölhető?

en: Webform %title entries cleared.
hu: %title űrlap eredményeinek törlése megtörtént.

en: Are you sure you want to delete this submission?
hu: Ez az űrlap beküldés biztosan törölhető?

en: Submitted values are
hu: A beküldött értékek

en: Q
hu: M

en: responses
hu: válaszok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
hu: Új kérdőív vagy űrlap készítése a felhasználóknak. A beküldések, illetve az azokból készített statisztikák csak a jogosult felhasználók számára lesznek elérhetőek.

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: E-mail to address
hu: Az e-mail címzettje

en: E-mail from name
hu: Az e-mail feladójának neve

en: E-mail from address
hu: Az e-mail feladójának címe

en: ever
hu: mindig

en: every hour
hu: óránként

en: every day
hu: naponta

en: every week
hu: hetente

en: No Components, add a component below.
hu: Nincsenek hozzáadott összetevők.

en: Field Key
hu: Mező kulcs

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
hu: Az űrlap megjelenésekor a mezőt leíró címke szövege.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
hu: A mező rövid leírása, mely segíti a felhasználót az űrlap helyes kitöltésében.

en: Check this option if the user must enter a value.
hu: Be kell jelölni, ha a kitöltőnek kötelező megadnia egy értéket.

en: Parent Fieldset
hu: Szülő mezőcsoport

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
hu: @type típusú összetevő nem rendelkezik szerkesztési lehetőséggel.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
hu: Az alábbi mezőkulcs nem megfelelő: %field_key. A mezőkulcsok csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhatnak.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
hu: A %field_key kulcsmező már létezik (%existing_field mező használja). Egyedi azonosítót kell megadni.

en: Submission #@sid
hu: Eredmény #@sid

en: Previous submission
hu: Előző eredmény

en: Next submission
hu: Következő eredmény

en: Submitted by !name
hu: Beküldte: !name

en: Illegal information. Data not submitted.
hu: Érvénytelen információ. Az adat nem lett elküldve.

en: Go back to the form
hu: Vissza az űrlapra

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
hu: Lehetővé teszi rács szerkezetű kérdések készítését választógombok segítségével.

en: Basic textfield type.
hu: Egyszerű szövegmező

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Publish
hu: Közzététel

en: Submission settings
hu: Beküldés beállításai

en: From name
hu: Feladó neve

en: From address
hu: Feladó címe

en: E-mail template
hu: E-mail sablon

en: Export format
hu: Export formátum

en: empty
hu: üres

en: Values
hu: Értékek

en: Validation
hu: Ellenőrzés

en: Available as block
hu: Elérhető blokként

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Submission deleted.
hu: A beküldés törlése megtörtént.

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Custom template
hu: Egyedi sablon

en: Webform submissions
hu: Űrlap eredmények

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: E-mail to
hu: Az E-mail címzettje

en: Delimited text
hu: Elválasztott szöveg

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
hu: Egyszerű szövegfájl vesszővel, tabulátorral vagy más karakterrel tagoltan.

en: A file readable by Microsoft Excel.
hu: Microsoft Excel által olvasható fájl.

en: Delimited text format
hu: Elválasztott szövegformátum

en: Comma (,)
hu: Vessző (,)

en: Semicolon (;)
hu: Pontosvessző (;)

en: Colon (:)
hu: Kettőspont (:)

en: Pipe (|)
hu: Csővezeték jel (|)

en: Period (.)
hu: Pont (.)

en: Space ( )
hu: Szóköz ( )

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: View link
hu: Megtekintés hivatkozása

en: Delete link
hu: Hivatkozás törlése

en: Draft
hu: Vázlat

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
hu: Ebből az űrlapból még nem küldtek be egyet sem. <a href="!url">Az űrlap megtekintése</a>.

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: The results of this submission may be viewed at:
hu: A űrlapra beküldött eredmények megtekinthetőek itt:

en: New component name
hu: Új összetevő neve

en: When adding a new component, the name field is required.
hu: Az új összetevő nevét meg kell adni hozzáadáskor.

en: Your webform has been published.
hu: Az űrlap közzététele megtörtént.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
hu: Az összetevők sorrendje és szükségességük állapota frissítve lett.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
hu: Választható. Az űrlap úgy is rendezhető, hogy ez az összetevő egy másik mezőcsoportban szerepel.

en: Component %name cloned.
hu: %name összetevő klónozása megtörtént.

en: Component %name updated.
hu: %name összetevő frissítése megtörtént.

en: New component %name added.
hu: %name néven az új összetevő hozzáadása megtörtént.

en: Delete the %name fieldset?
hu: %name mezőcsoport biztosan törölhető?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
hu: %webform űrlapon azonnal törölve lesz a mezőcsoport (%name) és minden hozzá tartozó mező. A művelet nem visszavonható.

en: Delete the %name component?
hu: %name összetevő biztosan törölhető?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
hu: %webform űrlapon azonnal törölve lesz az összetevő (%name). A művelet nem visszavonható.

en: Component %name deleted.
hu: %name összetevő törlése megtörtént.

en: Submissions for %user
hu: %user eredményei

en: Show !count results per page.
hu: !count eredmény jelenjen meg oldalanként.

en: Showing all results.
hu: Az összes eredmény mutatása

en: @total results total.
hu: @total eredmény összesen

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
hu: A mezőket elválasztó elem a CSV/TSV fájlban az űrlap eredmények letöltésekor. A tabulátor használata az export során a legbiztosabb módja annak, hogy a nemlatin karakterek megmaradjanak. Más karakterek is használhatóak az adatok importálására az alkalmazott programtól függően.

en: Submission Details
hu: Beküldés részletei

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
hu: Ezek a jogosultságok határozzák meg az űrlap kitöltésére jogosult csoportokat, de azt nem, hogy melyek érhetik el. Amennyiben szükség van az űrlap elérésének szabályozására, akkor egy tartalomjogosultságokat kezelő modult is telepíteni kell, ilyenek például a <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> vagy a <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a> modulok.

en: Roles that can submit this webform
hu: Azok a csoportok, amelyek kitölthetik ezt az űrlapot

en: Show complete form in teaser
hu: A teljes űrlap megjelenítése a bevezetőben

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
hu: A teljes űrlap megjelenítése a tartalom bevezető nézetében.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
hu: Alapértelmezetten az elküldés gomb felirata <em>Beküldés</em>. A mezőben ezt az értéket lehet felülírni.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
hu: Korlátozott a beküldések száma, csak !count darab küldhető be !timespan alatt.

en: The entered email address %address is not a valid address.
hu: A megadott %address e-mailcím érvénytelen.

en: Available components
hu: Elérhető összetevők

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
hu: Ezek a telepített űrlap modulhoz elérhető mezőtípusok. Bármelyik összetevő kikapcsolható a megfelelő mező kijelölésének megszüntetésével. Csak a kijelölt összetevők lesznek elérhetőek a már felvitt vagy az új űrlapokon.

en: Default e-mail values
hu: Alapértelmezett e-mail értékek

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
hu: Az alapértelmezett feladó a beküldött űrlapok e-mailes értesítéséhez. Ez gyakran az űrlapok karbantartójának az e-mailcíme.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
hu: Az alapértelmezett feladó neve, amely az e-mailcímmel együtt lesz felhasználva.

en: Default subject
hu: Alapértelmezett tárgy

en: Form submission from: %title
hu: Űrlapkitöltés innen: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
hu: A kitöltéseket tartalmazó e-mailek alapértelmezett tárgya.

en: Allow cookies for tracking submissions
hu: Sütik engedélyezése a beküldések nyomkövetésére

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
hu: A <a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/HTTP-süti">sütik</a> használatával megelőzhető, hogy ugyanaz a felhasználó ismételten kitöltse az űrlapot. Nem szükséges a használata az űrlapbeküldés korlátozásához, de bizonyos esetekben növelni képes a korlátozás pontosságát. A sütik mellett a web űrlap az IP címet és a webhelyen a felhasználó nevét is használja azért, hogy megakadályozza az ismételt beküldéseket.

en: Default export format
hu: Alapértelmezett export formátum

en: Default export delimiter
hu: Alapértelmezett export elválasztás

en: Submission access control
hu: Beküldések hozzáférés-szabályozása

en: Select the user roles that may submit each individual webform
hu: A felhasználói csoportok kiválasztása, amelyek beküldhetik az egyes űrlapokat

en: Disable Webform submission access control
hu: Az űrlapok beküldésszabályozásának a kikapcsolása

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
hu: Alapértelmezésben, az űrlap beállításoknál kiválasztható, hogy mely felhasználó csoportok küldhetik be az adott űrlapot. Szükség lehet rá, hogy a felhasználok mindig beküldhessenek egy űrlapot, ha külön tartalomhozzáférési modul szabályozza az űrlapokhoz a hozzáférést.

en: Form: !form
hu: Űrlap: !form

en: Thank you, your submission has been received.
hu: Köszönet, a beküldés sikeres volt.

en: Compact
hu: Tömör

en: Days of the week
hu: Hét napjai

en: Text box
hu: Szövegdoboz

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
hu: Kulcs-érték párok megadhatóak csővezeték jellel elválaszva. Például <em>felhasznalo@pelda.hu|Példa felhasználó</em>.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
hu: Az űrlap jelenleg egyetlen tartalomtípusnál sincs engedélyezve.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
hu: Az <a href="!url">Űrlap beállításai</a> oldalon kell az űrlapokat engedélyezni legalább egy tartalomtípushoz.

en: Updated file components to use numeric file IDs in the submitted values.
hu: A fájl összetevők frissítése megtörtént, hogy használják a fájl azonosítókat a beküldött értékekben.

en: Webform-enabled content types
hu: Űrlappal ellátott tartalomtípusok

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
hu: Bármely tartalomtípushoz készíthető űrlap. Ki kell választani, hogy melyik tartalomtípusokhoz legyenek elérhetőek az űrlap összetevők.

en: E-mail address format
hu: E-mailcím formája

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
hu: Hosszú forma: „Példa Név” &lt;nev@pelda.hu&gt;

en: Short format: name@example.com
hu: Rövid forma: nev@pelda.hu

en: Most servers support the "long" format which will allow for more friendly From addresses in e-mails sent. However many Windows-based servers are unable to send in the long format. Change this option if experiencing problems sending e-mails with Webform.
hu: A legtöbb kiszolgáló támogatja a „hosszú” formátumot, ezáltal barátságosabban lehet megadni a feladót az elküldött e-mailekben. Azonban sok Windows-alapú szerver képtelen elküldeni a leveleket hosszú formátumú feladóval. Ezt a lehetőséget kell átállítani, ha probléma lépne fel a levelek küldése közben.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
hu: Jelenleg nincs űrlap ezen a webhelyen. Készíteni kell egy !types típusú tartalmat.

en: Create a rule to control whether or not to skip this page.
hu: Szabály létrehozása az oldal az átugrásához.

en: Create a rule to control whether or not to show this form element.
hu: Szabály létrehozása az összetevő megjelenítéséhez.

en: Conditional rules
hu: Feltételes szabályok

en: Select another component to decide whether to show or hide this component. You can only select components occurring before the most recent pagebreak.
hu: Ki kell választani egy másik összetevőt annak eldöntéséhez, hogy megjelenjen-e ez az összetevő vagy sem. Csak az utolsó oldaltörés előtt előforduló összetevők választhatóak.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
hu: Meghatározza, hogy a következő lista kizáró vagy befoglaló hatályú legyen.

en: Include all components
hu: Minden összetevő hozzáadása

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
hu: %title mező ezzel a tartalommal (%value) egyszer már be lett küldve. Vagy az űrlap lett már egyszer beküldve, vagy másik értéket kell használni.

en: Component value
hu: Összetevő értéke

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
hu: Jelenleg nincs e-mailes értesítés. Egy e-mailcímet meg kell adni, hogy legyen.

en: email@example.com
hu: email@pelda.hu

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
hu: Bármely szövegmező, kiválasztó lista vagy rejtett űrlapelem kiválasztható, mint az e-mail tárgy mezője.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
hu: Bármely e-mail, lista vagy rejtett elem választható a beküldő e-mailcímeként.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
hu: Bármely szövegmező, kiválasztó lista vagy rejtett űrlapelem választható  az e-mail feladójának a neveként.

en: No available components
hu: Nincs elérhető összetevő

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
hu: Az e-mailek megjelenése sablonnal testre szabható.

en: Included e-mail values
hu: Kiválasztott e-mail értékek

en: Save e-mail settings
hu: E-mailek beállításainak mentése

en: E-mail header details
hu: E-mailfejléc részletei

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
hu: Egyedi e-mailcím megadásakor az e-mailcím megadása kötelező.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
hu: A megadott „@email” e-mailcím nem érvényes.

en: Email settings added.
hu: Az email beállítások hozzáadása megtörtént.

en: Email settings updated.
hu: Az e-mailek beállításainak módosítása megtörtént.

en: Delete e-mail settings?
hu: Valóban törölhetőek az e-mailek beállításai?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
hu: Azonnal törlésre kerülnek az email beállítások ehhez az összetevőhöz: @component.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
hu: Azonnal törlésre kerülnek az email beállítások ehhez az e-mailcímhez: @address.

en: E-mail settings deleted.
hu: Az e-mail beállítások törlése megtörtént.

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
hu: Sikeres űrlapbeküldés esetén erre az URL-re lesz a felhasználó átirányítva.

en: Submission limit
hu: Beküldési korlát

en: Submission access
hu: Beküldési jogosultság

en: Show the notification about previous submissions.
hu: Jelenítse meg a figyelmeztetést az előző kitöltésekről.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
hu: Jelenítse meg a „már történt előző beküldés” figyelmeztetést ha a felhasználók előzőleg már kitöltötték az űrlapot.

en: The entered URL is not a valid address.
hu: A megadott URL nem érvényes webcím.

en: The form settings have been updated.
hu: Az űrlap beállításai megváltoztak.

en: Your submissions
hu: Saját beküldések

en: @sid (draft)
hu: @sid (vázlat)

en: Select list options
hu: Kiválasztási lista lehetőségei

en: Select list format
hu: Kiválasztási lista formája

en: Separate
hu: Elválasztás

en: Submission Number
hu: Kitöltés száma

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Included export components
hu: Az exportban szerepelő összetevők.

en: The selected components will be included in the export.
hu: A kiválasztott összetevők az exportban meg fognak jelenni.

en: Option A
hu: A lehetőség

en: Option B
hu: B lehetőség

en: Option C
hu: C lehetőség

en: My select list
hu: Saját kiválasztási lista

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
hu: A kompakt lehetőség jobb választás az adatok másik rendszerbe történő importálására.

en: Submitted on %date
hu: Beküldve: %date

en: Submitted by user: %username
hu: %username által beküldve

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
hu: Egy be nem jelentkezett látogató [%ip_address] címről küldte be

en: Submissions grenerated from Webform forms.
hu: Webform alapú űrlapokból összeállított beküldések.

en: The submission ID of the submission.
hu: A kitöltött űrlap azonosítója.

en: The node these submissions were generated from.
hu: A tartalom ezekből az űrlapbeküldésekből lett összeállítva.

en: The users who submitted these submissions.
hu: A felhasználók, akik ezeket a kitöltéseket beküldték.

en: Whether or not the submission is a draft.
hu: Függetlenül attól, hogy a beküldés vázlat-e vagy sem.

en: The date this submission was submitted.
hu: Ennek a kitöltésnek a beküldési dátuma.

en: Remote address
hu: Távoli cím

en: Provide a simple link to view the submission.
hu: Egyszerű hivatkozást biztosít a beküldés megtekintéséhez.

en: Provide a simple link to edit the submission.
hu: Egyszerű hivatkozást biztosít a beküldés szerkesztéséhez.

en: Provide a simple link to delete the submission.
hu: Egyszerű hivatkozást biztosít a beküldés törléséhez.

en: Webform submission count
hu: Űrlapkitöltések száma

en: Webform form body
hu: Űrlap törzse

en: draft
hu: vázlat

en: The form order failed to save because the following elements have same form keys and are under the same parent. Edit each component and give them a unique form key, then try moving them again.
hu: Az űrlap sorrendjének a mentése sikertelen, mert a következő elemeknek ugyanaz az űrlap azonosítója és ugyanazon szülő elemhez is tartoznak. Minden összetevőt szerkeszteni kell, hogy egyedi legyen az űrlapazonosítója, utána lehet a mozgatással újra próbálkozni.

en: Edit component: @name
hu: Összetevő szerkesztése: @name

en: US states
hu: Amerikai államok

en: Northern Marianas Islands
hu: Észak-Mariana-szigetek

en: Updated date and time components to use ISO 8601 formatted strings in the submitted values.
hu: A dátum és idő összetevők frissítése megtörtént, hogy használják az ISO 8601 formátumú szövegeket a beküldött értékekben.

en: Removed Webform-specific daylight savings handling, now provided by Date API module if available.
hu: A <em>Webform</em>-specifikus téli/nyári napfordulók kezelésének eltávolítása megtörtént. Ezt mostantól a <em>Date API</em> modul nyújtja, ha engedélyezve van.

en: Open popup calendar
hu: Naptár megnyitása

en: Removed the webform_debug variable which is no longer used.
hu: A webform_debug változó törölve lett, mert a továbbiakban nincs szükség rá.

en: Format override
hu: Formátum felülbírálása

en: Send all e-mails in the default format
hu: Az összes e-mail küldése az alapértelmezett formátumban

en: Hide component title
hu: Összetevők címének elrejtése

en: Do not display the title or label of this field in the form.
hu: Ne jelenítse meg a címét, vagy a címkéjét ennek a mezőnek az űrlapon.

en: No available components.
hu: Nincs elérhető összetevő.

en: Send e-mail as HTML
hu: E-mailek küldése HTML formában

en: No redirect (reload current page)
hu: Nincs átirányítás (a jelenlegi oldal újratöltése)

en: If enabled this webform will be available as a block.
hu: Engedélyezve a webform blokként is elérhetővé válik

en: A valid URL is required for custom redirection.
hu: Érvényes webcímre van szükség az átirányításhoz.

en: Select keys
hu: Kulcsok kiválasztása

en: Full, human-readable options (values)
hu: Teljes, emberek számára olvasható lehetőségek (értékek)

en: Short, raw options (keys)
hu: Rövid, nyers lehetőségek (kulcsok)

en: Webform edit link
hu: Webform szerkesztése hivatkozás

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
hu: Egy hivatkozást biztosít a webform összetevőinek szerkesztéséhez és beállításukhoz.

en: Webform results link
hu: Hivatkozás az űrlap eredményeihez.

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
hu: Egy hivatkozást hoz létre az űrlap eredményeinek a megtekintéséhez.

en: Status of this form
hu: Az űrlap állapota

en: Show "Save draft" button
hu: Jelenjen meg a „Piszkozat mentése” gomb

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
hu: Lehetőséget biztosít a felhasználóknak a kitöltés állapotának mentésére későbbi folytatáshoz. Ez a lehetőség csak bejelentkezett felhasználóknak érhető el.

en: Automatically save as draft between pages
hu: Oldalváltáskor a piszkozatok automatikus mentése

en: Automatically save partial submissions when users click the "Next" or "Previous" buttons in a multipage form.
hu: Többoldalas űrlap esetén, ha a felhasználó a „Következő” vagy „Előző” gombra kattint, akkor a kitöltés állapota automatikusan mentve lesz.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
hu: Az e-mailküldés a kiszolgáló hibája miatt nem sikerült.
