Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to lv translation catalogue (182 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subject
lv: Tēma

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Open
lv: Atvērt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Format
lv: Formāts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: Component
lv: Komponents

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Options
lv: Opcijas

en: Node
lv: Mezgls

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: All
lv: Visi

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Address
lv: Adrese

en: Table
lv: Tabula

en: Clone
lv: Klonēt

en: Operator
lv: Operators

en: IP Address
lv: IP adrese

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Countries
lv: Valstis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Default template
lv: Noklusējuma veidne

en: or
lv: vai

en: Completed
lv: Pabeigts

en: completed
lv: pabeigts

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Analysis
lv: Analīze

en: Q
lv: J

en: responses
lv: atbildes

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: E-mail to address
lv: Sūtīt e-pastu adresei

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lv: Atļauj veidot skalas jautājumus, izmantojot radio pogas.

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Publish
lv: Publicēts

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: empty
lv: tukšs

en: Values
lv: Vērtības

en: District of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: E-mail to
lv: Sūtīt e-pastu uz

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Delete link
lv: Dzēst saiti

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Your webform has been published.
lv: Jūsu webforma tika publicēta.

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.

en: Showing all results.
lv: Radīt visus rezultātus.

en: Default e-mail values
lv: Noklusētās e-pasta vērtības

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lv: Noklusētā webformas rezultātu sūtītāja adrese; bieži formas izstrādātāja e-pasta adrese.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lv: Noklusētais sūtītāja vārds, kas tiek izmantots kopā ar noklusēto sūtītāja adresi.

en: Default subject
lv: Noklusētais temats

en: Form submission from: %title
lv: Formas iesniegums no: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lv: Noklusētais temata lauks jebkuram nosūtītajam rezultātam.

en: Form: !form
lv: Forma: !form

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: Text box
lv: Tekstlodziņš

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
lv: Atslēgta-vērtība pāris var tikt ievadīts ar atdalītājiem. T.i. droša_atslēga|lasāma izvēle

en: Webform is currently not enabled on any content types.
lv: Webforma šobrīd nav iespējota nevienam satura tipam.

en: Webform-enabled content types
lv: Webformu iespējoti satura tipi.

en: E-mail address format
lv: E-pasta adreses formāts

en: Include all components
lv: Iekļaut visus komponentus

en: Included e-mail values
lv: Iekļautās e-pasta vērtības

en: Save e-mail settings
lv: Saglabāt e-pasta iestatījumus

en: Email settings added.
lv: Pievienoti e-pasta iestatījumi.

en: Email settings updated.
lv: Epasta iestatījumi atjaunināti.

en: Delete e-mail settings?
lv: Dzēst e-pasta iestatījumus?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
lv: Šis nekavējoties dzēsīs e-pasta iestatījumus saskaņā ar @component komponentu.

en: E-mail settings deleted.
lv: E-pasta iestatījumi dzēsti.

en: Option A
lv: Iespēja A

en: Option B
lv: Iespēja B

en: Option C
lv: Iespēja C

en: draft
lv: melnraksts

en: US states
lv: ASV štati

en: Hide component title
lv: Slēpt komponenta nosaukumu

en: No available components.
lv: Nav pieejamu komponentu.

en: Send e-mail as HTML
lv: Nosūtīt e-pastu kā HTML

en: edit webform
lv: labot webformu

en: Show "Save draft" button
lv: Rādīt "Saglabāt kā melnrakstu" pogu
