Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to mn translation catalogue (42 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Статус

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Display
mn: Харуулах

en: results
mn: үр дүн

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Publish
mn: Нийтлэх
