Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Time
mr: वेळ

en: results
mr: परिणाम

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: From
mr: कडून

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Address
mr: पत्ता

en: Publish
mr: प्रकाशित
