Webform Patched (6.x-3.8-beta1) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: elemino

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsione të detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: results
sq: rezultatet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sq: Me dëshirë. Në menu, zërat më të rëndë do të zhyten dhe zërat më të lehtë do të vendosen afër kreut.

en: All
sq: Të gjitha

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Table
sq: Tabela

en: Publish
sq: Publiko
