Webform Paths (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Paths
ar: مسارات
