Webform Paths (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Paths
ca: Camins
