Webform Paths (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Paths
cs: Cesty
