Webform Paths (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Paths
el: Διαδρομές
