Webform Paths (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: لغو

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Paths
fa: مسیرها
