Webform Paths (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Paths
fi: Polut
