Webform Paths (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Paths
fr: Chemins
