Webform Paths (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Paths
gl: Rutas
