Webform Paths (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Paths
hr: Putanje
