Webform Paths (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Paths
lt: Keliai
