Webform Paths (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Paths
mn: Замууд
