Webform Paths (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Paths
nl: Paden
