Webform Paths (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Paths
oc: Camins
