Webform Paths (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Add a new path
pl: Dodaj nową ścieżkę
