Webform Paths (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Paths
ru: Пути
