Webform Paths (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Delete path
sv: Radera sökväg
