Webform Paths (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Paths
tr: Yollar

en: Add a new path
tr: Yeni bir yol ekleyin
