Webform Paths (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Paths
uk: Шляхи

en: Delete path
uk: Видалити контур
