Webform Paths (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Paths
vi: Đường dẫn
