Webform Paths (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Paths
be: Шляхі
