Webform Paths (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Paths
es: Rutas

en: Delete path
es: Eliminar ruta
