Webform Paths (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Paths
sk: Cesty
