Webform Pay (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Country
fi: Maa

en: Total
fi: Yhteensä

en: Phone
fi: Puhelin

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Postitoimipaikka

en: Postal code
fi: Postinumero

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Webform
fi: Web-lomake

en: Payment received
fi: Maksu vastaanotettu
