Webform Pay (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Country
sv: Land

en: Total
sv: Totalt

en: Phone
sv: Telefon

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Payment received
sv: Betalning mottagen

en: Do not collect
sv: Samla inte
