Webform Pay (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Country
vi: Quốc gia

en: Total
vi: Tổng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Billing address
vi: Địa chỉ thanh toán

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán
