Webform Pay (6.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Country
da: Land

en: Total
da: I alt

en: Phone
da: Telefon

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: State/Province
da: Landsdel

en: Billing address
da: Betalingsadresse

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Webform
da: Webformular

en: Payment received
da: Betaling modtaget

en: Do not collect
da: Indsaml ikke
