Webform Pay (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Country
nl: Land

en: Total
nl: Totaal

en: Phone
nl: Telefoon

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Woonplaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Payment method
nl: Betalingswijze

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Do not collect
nl: Verzamel niet

en: Street 2
nl: Straat 2

en: No methods available
nl: Geen methodes beschikbaar

en: Price components
nl: Prijs componenten
