Webform Pay (6.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Country
pt: País

en: Phone
pt: Telefone

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: State/Province
pt: Estado

en: Billing address
pt: Endereço de cobrança

en: Payment method
pt: Forma de pagamento

en: Payment received
pt: Pagamento recebido

en: Payment information
pt: Informação do pagamento
