Webform Pay (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Total
sk: Celkom

en: Phone
sk: Telefón

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Webform
sk: Webformulár

en: Payment received
sk: Prijatá platba
