Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Country
ca: País

en: Phone
ca: Telefon

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Payment received
ca: Pagament rebut
