Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Country
cs: Země

en: Total
cs: Celkem

en: Phone
cs: Telefon

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Payment received
cs: Platba přijata
