Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Country
es: País

en: Phone
es: Teléfono

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Billing address
es: Dirección de facturación

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Webform
es: Formulario web

en: Payment received
es: Pago recibido
