Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Country
fr: Pays

en: Phone
fr: Téléphone

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: State/Province
fr: État/Région/Département&nbsp;

en: Billing address
fr: Adresse de facturation

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Payment received
fr: Paiement reçu

en: Do not collect
fr: Ne pas collecter
